KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431027
nr 1343 1027
Hjalmar Grahn
(1882-1949), Sverige
Oljemålning, "Under bron, Strömparterren. Signerad, daterad -18. Olja på duk, 60x50 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:11:22
21/8 10:06:03
2.000 kr
24/8 20:06:23
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Hjalmar Grahn
Läs mer om Hjalmar Grahn